پلیمر طلایی یزد

پلی کربنات یک ترموپلاست است که از ویژگی های آن می توان به مقاومت در برابر آتش و حرارت،مقاومت در برابر فشار ،شفافیت ،سختی ،اپتیکال، مقاومت در برابر اشعه UV و ماندگاری رنگ نام برد. پلی کربنات بصورت ذاتی در مقابل آتش مقاوم است و جزو مواد خود اطفا محسوب می شود.به دلیل شفافیت و عبور مناسب نور به عنوان جایگزینی برای شیشه در پنجره ها و سقف استفاده می گردد.همچنین به دلیل مقاومت بالا و وزن سبک از پلی کربنات به عنوان پوششی مناسب در صنعت گلخانه نیز استفاده می شود. خاصیت عایق بودن در ورق های پلی کربنات(دو یا سه جداره) و تبادل حرارتی کم با محیط موجب می شود در زمستان و تابستان انرژی کمتری مصرف شود و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.همچنین به خاطر لایه ضد UV که روی سطح پلی کربنات در زمان تولید قرار می گیرد،در مقابل آفتاب نیز مقاوم است.

انواع:

پلی کربنات به صورت ورق های تخت و دوجداره و سه جداره با رنگ های مختلف تولید می شود.

ورقهای الکتریک:

از مهمترین و محکم ترین پلیمرهای شفاف می باشد که از خصوصیت انعطاف پذیری خوبی برخوردار است.این ورق ها به دلیل سبکی و ثبات رنگ و مقاومت در برابر اشعه خورشید جایگزین مناسبی برای شیشه در صنعت ساختمان می باشد.

کاربرد:

از موارد استفاده ورق های الکتریک،نورگیر و پنجره ساختمان ها،سقف های کاذب،تابلوهای تبلیغاتی،پارتیشن بندی،ساخت پاسیو و آکواریوم و باجه های تلفن می باشد.

دانلود کاتالوگ

اخبـــار :